top of page
bulent-turgut

BÜLENT TURGUT

Bildiği anlattıklarından çok fazla olan bir insanın gerçek bir aydın, bir töre sahibi ve bir vatansever olarak insanoğluna katacağı çok şey vardır. Günümüz dünyası mütevazı insanları ötelemenin yolunu ararken niteliksiz ve çıkarperest insanları öne öne itmektedir. Her yüzyılda ve hatta her bin yılda bir gelen bilge kişiler eliyle milletin karakteri ve ülküleri hatırlatılır. Milli, manevi ve dini değerlerini bilen, yaşayan ve yaşatan çok az yüce gönüllü ve atalarının yolunda olan vardır. Zor zamanda zoru göğüsleyen insanlar yaşama değer katar.

  • BAT Telegram
  • BAT LinkedIn
  • BAT Youtube
  • BAT Twitter
  • BAT Facebook
  • BAT Instagram

BİZİ YIKABİLEN İKİ ŞEY VARDIR:
DÜŞMANLARIMIZIN MERHAMETİ,
DOSTLARIMIZIN İHANETİ..

HİKAYEM

İstanbul doğumlu. Anne tarafı Manisa Akhisar Ömer Beyler Sülalesi (Akhisar'ın en eski esnafından bakkal Ali Nayman'ın torunu - Ali Dayı), baba tarafı Makedonya Mısırlıoğulları Sülalesi (Demir Ali Turgut'un torunu) kökenli. Dedesinin dedesi Akhisar'da ev sahibiydi. 7 atası Gördes ve Akhisar şehirlerinde yaşamıştır. Ondan öncesi Kirmasti ve sonrası Konya'ya dayanır. Soyağacı oldukça eskilere dayanmaktadır. Kun-Bil Asil, Kızıl Han Sülalesi, Turgutoğulları, Karamanoğulları, Selçuklu, Osmanlı Kerey Turgak ve diğer bazı hanedanlıklarla kan bağı bulunmaktadır. Kök olarak Kun-Bil Sülalesine bağlıdır. Türkiye'de 500.000'den fazla kişi direkt ya da dolaylı yollardan takip etmektedir. 170 kadar ülkeden insan yine onun yazılarını ve paylaşımlarını takip etmektedir. Yaşamının çoğu İstanbul, İzmir, Ankara, Manisa Akhisar şehirlerinde geçmiştir.

Hacettepe Üniversite Biyoloji Bölümü mezunudur. Ancak 43 yıl içerisinde 34 bilim dalında 16.5 milyondan fazla kavram öğrenmiştir. 7 dilde 15 lehçede 75,000 kadar kitap ve yüzbinlerce makale okumuştur. Zahiri ilimler ve batını ilimler alanlarında kendisini üst seviyede geliştirmiştir. Tarih ve Türkoloji alanlarında da çalışmaları vardır. Ehl-i Sünnet Müslüman olup Hoca Ahmet Yesevi ve Ahi Evran Hoca Nasreddin kültüründen gelmektedir. 

Cehaletle savaş, Türk ve İslam düşmanlarıyla mücadele, ahir zaman afetleriyle mücadele gibi özel çalışma alanları bulunmaktadır. Sosyal medyada elit, iman sahibi, gelişimci, sorgulayıcı ve aklı başında bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Küreselciler sürekli olarak onu engellemeye çalışmaktadır. Milli, manevi ve dini değerlerden bahseden bir tek o kalmıştır. 170 ülkeden 15 milyonun üzerinde ve Türkiye'den ise 500,000'in üzerinde insan onu severek ya da sevmeyerek takip etmektedir. Doğruları herkes sevmemektedir ve çok saçma konularla ilgilenen insanların sayısı artmıştır.

Türkütopya Toplumu ve Türk Hazırlıkçılar Topluluğu (Turkish Preppers Community) Başkanıdır. Hazırlıkçılık alanında milletine destek vermektedir. Bu alanda ülkemizdeki en fazla bilgiye sahip insanlardan birisidir.

İlgi alanları çok fazladır. Bunlardan bazıları:

- Afetler ve Felaketler

- Afetlere ve Felaketlere Karşı Güvenli Alan Tespiti

- Ahir Zaman İlmi

- Nibiru / Tarık Yıldızı

- Surviving / Doğada Hayatta Kalma

- Geleneksel Şifa

- Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri

- Dağcılık ve Kampçılık

- Doğal Şifalı Taşlar

- Profesyonel Fotoğrafçılık

- Gerçek Türk ve Dünya Tarihi

- Hazırlıkçılık (Prepper)

- Bilimsel, İspatlı ve Açıklamalı Komplo Teorileri

NİBİRU / TARIK ALANINDAKİ ARAŞTIRMALAR

Allah'ın "Büyük Sıfırlaması" olacak büyük yıkımı ve Güneş'in batıdan doğmasını getirecek olan Nibiru Yıldızı hakkında 3 yıldır 40'tan fazla ülkesini taramaktadır. Bu konuda dini ve bilimsel 20 civarında alanda araştırmalarını yapmıştır. Yıldız hakkında 2 tb'ten fazla veri toplamıştır. Nibiru alanında en fazla bilgiye ve analize sahip insandır. Güvenli Alan Çalışmaları da Nibiru Yıldızı'nın Dünya ile karşılaşması ile ilgili konulara ilgi duymasıyla başlamıştır. Türk Milleti'nin büyük yıkımdan çıkabilmesi için en üst seviyede stratejik araştırma, analiz ve yorum çalışmalarını sürdürmektedir. Paylaşımlarını Türkçe, İngilizce, Fransızca, Kazakça, Rusça, Arapça, İspanyolca, Almanca gibi dillerde sürdürmektedir.

SÜRDÜRDÜĞÜ ÇALIŞMALAR

Surviving ve Nibiru ile ilgili kitap çalışmalarını sürdürmektedir. İlgi alanlarıyla ilgili bilgiler, belgeler ve analizler paylaşmaktadır. Bu yüzden de kendisini tanımadan ve anlattıklarını bilmeden önyargılı olarak kendisine saldıranlar oldukça fazladır. BAT'ın ilgi alanlarına ilgisi olan kişiler onu takip etmelidir. Bir doktora "sen işinde kanla içli dışlısın, uğraşma bununla" diyebilir misiniz? BAT ta kendi ilgi ve meslek alanlarıyla ilgili araştırmalarını ve analizlerini paylaştığı için takipçiler ona göre seçim yapmalıdır. Herkes her konuyu sevmez ama bazıları sever ve onun üstüne gider. Böylece o konuda uzmanlaşma meydana gelir. Bu uzmanlaşma gün gelir koca bir milletin kaderine etki eder. Siz bilemezsiniz ama alimler bilir. Gelişim ve medeniyet için ya uğraş veren ol, ya uğraş verene destek olan ol ya da gelişimi engellemeyen ol. Dördüncü olma yoksa hiçliğe gidersin ve kimse sana merhamet nazarıyla bakmaz. 

BİR ÇOK İNSANIN NELER OLUP BİTTİĞİNDEN HABERİ BİLE YOKTUR VE HATTA HABERİ OLMADIĞINDAN BİLE HABERİ YOKTUR.
NOAH CHOMSKY

İLETİŞİM

Bizimle iletişim kurmak için e-posta gönderebilir, sosyal medya mecralarından veya Telegram'dan DM gönderebilirsiniz.

bottom of page