top of page

BÜLENT ABDULLAH TURGUT

KIZIL KURT ALPAGUT

Benim Küçük Dünyam

Dünyayı iyi okuyan ve pek çok ülkede bilinen bir kişi olmak insanın bütün yaşamını başkalarının ilgisine ve takdirine sunmasını gerektirmez. Hele ki herkese güvenen çok yanılır. Dışa karşı küçük, kendi içinde büyük bir dünya kurmak insanın iradesindedir.

bulent-abdullah-turgut.jpg
kelimei-tevhid-s
bat-kizil-kurt-tamga-r.png
bulent-abdullah-turgut-b.png
bulent-abdullah-turgut-kizil-kurt.png

Biyografim

BÜLENT ABDULLAH TURGUT

Yarım asrı geçen yaşamda doğru kararlar ve doğru bağlantılar ile dünü, bugünü ve geleceği bir arada yaşayan bir insan olmak sıradışılığı beraberinde getirdi. Vatanını, milletini, siyasetten bağımsız devletini, dinini, kültürünü, medeniyetini, değerlerini, zihniyetini olağanüstü seviyede bir insan olmanın bilinci bulunuyor. Binlerce yıllık Türk tarihinin ağırlığı omuzlarında apayrı bir manevi sevdadır.

Küçük olan dünyanın kendisi ama insanların atalarıyla ve inançlarıyla olan bağları dolayısıyla meydana gelen akılları ve yürekleri onların büyüklüğünü belirler. BAT, gösteriş yapmasını sevmeyen ve mütevazı bir insan olmasına karşın onun aklının ve yüreğinin büyüklüğü karakterinin hamurunu oluşturmaktadır.

Bakara Suresi, 90. ayet:
Allah'ın kullarından, dilediğine Kendi fazlından (peygamberliği) indirmesini 'kıskanarak ve hakka baş kaldırarak' Allah'ın indirdiklerini tanımamakla, nefislerini ne kötü şeye karşılık sattılar. Böylelikle gazab üstüne gazaba uğradılar. Kafirler için alçaltıcı bir azap vardır.
YENİ PROJELER VE ÇALIŞMALAR
Varlıklı insanlar, inşaatçılar, internet fenomenleri, medya mensupları ve diğer bazı kesim insanlar için çağrılarımıza göz atın. Biz bunları eninde sonunda yapacağız İnşallah. Ama siz bu ulvi ideallerin bir parçası olmak istemiyor musunuz? Kendi geleceğinize de gerçek yatırımınız olsun.
BAT-worldwide-offices2.png

BAT Yardımcıları

Türk Dünyası'nda Kun-Bil ile ilgili herhangi bir faaliyet yapmıyoruz. Ancak manevi şahsiyetimiz ve mevcut statülerimiz gereği insanlarla, devletlerle, kurumlarla, kuruluşlarla belirli bir ciddiyet ve disiplin içerisinde iletişim kurmak zorundayız. Bu bakımından daha sağlıklı ve verimli iletişim kurmak ve çalışmalar yapmak adına yardımcılar vazifelendirilmiştir.

GÖRÜŞME SAATLERİ

Saygı ve ölçü çerçevesinde rastgeleliğe izin vermemek esastır. Normalde "İletişim Protokolleri" uyarınca 2 Asistanın ve 2 Danışmanın onayı sonrasında görüşmeler yapılmaktadır. Ancak bizzat telefon numarası verilip görüşme yapılabileceği söylenen kişilerin de mümkün mertebe saatlere uyarak adab-ı muaşeret kuralları gereğince arama yapmalarını önermekteyiz. Aşağıdaki saatler dışında (özel olarak izin verilmemişse) telefonla aramayınız. Samimiyetin suistimal edilmemesi her halükarda esastır.

Pazartesi - Cuma: 14:00 - 17:00

Cumartesi: 15:00 - 17:00

Değerleri, kültürü, tarihi, inancı ve ulvi ülküsü olmayanın bu yaşamda hiçbir değeri yoktur. Milli kimliğimiz kişiliğimizin ve dini inancımız karakterimizin temellerini oluşturur. Milli kimliğimiz ve dini inancımız birbirini bütünler ve güçlendirir. Aklı, ilmi, atalarına bağlılığı ve manevi değeri olmayan insanlar bunları küçümser. Onlar, her iki cihanlarını da cehenneme çevirmektedirler. Diplomalı cahillerin çağında değişmeyen tek şey dünyevi gücü elinde tutanlara sunulan hadsiz bağlılıktır, kula kulluk etmektir.

Kurtulus-Rehberi-Bulent-Turgut.png
Al-i İmran Suresi, 120. Ayet
Size bir iyilik dokunursa, bu onları üzer. Başınıza bir kötülük gelse, ona sevinirler. Eğer siz sabırlı olur, Allah’a karşı gelmekten sakınırsanız onların hileleri size hiçbir zarar vermez. Çünkü Allah onların işlediklerini kuşatmıştır.
HIKAYE - HE-YEN - BULENT TURGUT.png

İsmin altında yatan gerçek anlamı sadece
sözcüklerin derinine inebilen bilir.

HIKAYE - KOMUTAN TURGUT BEY - BULENT TURGUT.png

Selçuklu'nun batıya yayılmasında yumuşak geçiş yapan kişinin hikayesi.

KIZILKURT.png
KIZILKURT-4.jpg
En'am Suresi, 116. Ayet
Eğer yeryüzünde bulunanların çoğuna uyacak olursan, onlar seni Allah yolundan saptırırlar. Çünkü onlar yalnız zanlarına göre hareket eder ve sadece asılsız tahminlerle yalan söylerler.
turkutopya-toplumu.png

İnsanın aklı, ruhu, ülküsü ve uğraşı büyük olmazsa zenginliğinin ve gücünün de hiçbir anlamı olmaz. Bu temellerden yoksun olan kişiler kendilerini büyük görmek için başkalarını küçük görme meylindedirler. Başkalarının güçsüzlüğü, mutsuzluğu, çaresizliği ile kendini tatmin etmeye çalışanlar şeytanı bile hayrete düşürecek aşağılık seviyede habis ruhlu mahluklardır. Onlar ancak kendileri de düştüğünde veya dünyaları ellerinden alındığında kendilerine gelirler. O zaman da kimse böylelerinin yüzüne bakmaz.

RAKAMLARLA KÜÇÜK DÜNYAM

Haber Listesine Abone Ol!

Kayıt olduğunuz için teşekkürler!

Öyle ya da böyle, dünyadaki herkes bir hanedanlığa hizmet eder. Dünyanın yarısı İllüminati'nin hanedanlığına hizmet eder, kalanın çoğu da kendi yurdundaki şirketlerin kurduğu hanedanlıkların ağırlığı altında ezilir. Türkler 1000 yıldan da eski kendi hanedanlıklarına sahip çıktıklarında dünyayı fethediyor ve zenginlik içerisinde yüzüyordu. Ne zaman ki Türkler kendi özünü unuttu, ehl-i dünyanın kurduğu şeytani hanedanlıkların pençesinde şaşkına döndü. Özünü unutunca şekil de giderek bozulur. 

bottom of page