top of page

TURKUTOPIA TURKISH

PREPPERS

COMMUNITY INTERNATIONAL

TÜRKÜTOPYA TÜRK HAZIRLIKÇILAR TOPLULUĞU

About

LİDER
HAKKINDA

BÜLENT ABDULLAH TURGUT - KIZIL KURT ALPAGUT
 

Biyolog, Tarihçi, Türkolog. Doğa Kaşifi, Doğada Hayatta Kalma Uzmanı, Geleneksel Tıp Uzmanı, Doğa Riskleri Analisti, Araştırmacı, Ekoloji Meraklısı, Hazırlıkçı, Ata Tohumu ve Ata Tarımı Koruyucusu. Türkütopya Toplumu, Türkütopya Türk Hazırlıkçılar Topluluğu, Türkütopya Kampçılık, Tırmanış ve Hayatta Kalma Kulübü, Türkütopya Kamp Hareketi, Türkütopya Doğal Afetler ve Felaketler Araştırma Grubu, Türkütopya Uzay Gözlemleri, Türkütopya Gökyüzü ve Uzay Araştırmaları Grubu Lideri. Türkütopya Obaları ve Gökoba Kurucusu. 

f2a076b2d41817786768c66f731b7093.jpg

TÜRK HAZIRLIKÇILAR
2023 Başında 40+ Ülkede Türkütopya Obaları Tablosu
Doluluk Oranı Hedefi % 95+ ve 2023 Yılında Dünya Obaları

EŞSİZ FIRSATLAR

1

Proje Ortaklığı

Kamp ve eğitim faaliyetleri üzerine Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bulunan eğitim kurumlarıyla ve kişisel araziye sahip insanlarla proje ortaklığı ve işbirliği yapabiliriz. Çift taraflı kazanç ve insanımıza hizmet ile birlikte yol alabiliriz.

2

Takasla Ödeme

Dijital ürünler satın almada veya Türkütopya Obalarına katılımda eşdeğer olmak üzere elinizdeki ürünler ve hizmetler karşılığında takas usulü ödeme yapabilirsiniz. Vereceklerinizin bizim tarafımızdan onaylanması gerekmektedir.

3

Üretim Birliği

Bushcraft, marangozluk, demircilik ve Kendin Yap ürünleri üzerine işbirliği yapabiliriz. Sitemizden ürünlerinizi satışa açabiliriz ve ürünleri test ettikten sonra dostlarımıza tavsiye edebiliriz. Çift taraflı kazanç oluşturabiliriz.

TÜRKÜTOPYA RUHU

E-posta listemize katılarak en son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz

Kayıt olduğunuz için teşekkürler!