top of page
afetler-1.jpg

Afet Risk Analizleri

Disaster Security Studies

İhtiyacınız Olan Bilgi ve Destek

Information and Support You Need

bulent-abdullah-turgut.png

SİTEMİZ HENÜZ DÜZENLENMEKTEDİR
YAYINLARIMIZ DA BASIMA HAZIRLANMAKTADIR

VİDEOLARLA BUGÜN

Afet ve Felaketlerden Haberiniz Yok mu? Instagram Grubumuzdaki videolara bakın, belki fikriniz biraz değişir.
Dünyada Afetler Grubu

Olası Tehlikeler

Dünyanın her yanında meydana gelen sıradışı ve devasa afetler ve felaketler bulunuyor. Bu afetlerin sayısı ve gücü her geçen gün artmaktadır. Dünyanın zenginleri kendilerine gelişmiş sığınaklar hazırlamaktadır. Siz kendi canınızı düşünüyor musunuz? Yakında büyük afetler ve felaketler bekleniyor, olası tehlikelere karşı kendinizi güvence altına alın.

Mevcut Tehditler

Özellikle Tarık Yıldızı'nın Dünya'ya yaklaşması sürecinde meydana gelen gelişmeler son derece vahimdir. Daha evvel ülkemizde görülmeyen afet ve felaket türleri dahi görülmektedir. Üstelik sayıları ve güçleri de giderek artıyor. Akdeniz'de aynı gün içerisinde 16 tane fırtına görülmesi, sadece İtalya'da 2022 yılı içerisinde 14000'den fazla deprem görülmesi (dünya genel ortalaması 12500), susuzluğa çözüm getirmeyen sellerin oluşması, hortumların ve kasırgaların dahi ülkemiz coğrafyasında görülmeye başlaması elbette ki afetleri ve felaketleri izleyenleri tedirgin etmektedir. Her ne kadar "Küresel Isınma" ile bunları tanımlamaya çalışsalar da tarih boyunca sıcaklığın gelgitli olduğunu gerçek uzmanlar bilmektedir. Bu olan bitenin başka bir nedeni vardır ve bunları bilmeyenleri daha beter durumlar aniden yakalayacaktır. Hiçbir şey bilmiyor iseniz dahi tedbir almaktan ve kötü durumlara karşı hazırlıklı olmaktan kimseye zarar gelmez. Burada bahsedilen durumlar sadece olasılıkları ifade etmektedir. Hiçbir zaman dünya olduğu gibi kalmadı, değişimler yaşadı. Rahata alışanlar için bu durumlar çok rahatsız edici olsa da dünya tarihi bize her an her şeyin olabileceğini anlatmaktadır. Sizin görmek istemiyor olmanız olmayacağı anlamına gelmez. Tedbirsiz olmak ise sadece sizin suçunuz olacaktır.

Şu anda dünyada 200'ün üzerinde türde afet ve felaket meydana gelmektedir. Bunların bir kısmı doğal yolla gelen, bir kısmı gökyüzü yoluyla gelen ve bir kısmı insan eliyle gelen türdendir. Bunların % 70'i kadar anormal sayılan adette ve güçte sınıflandırılmaktadır. Dünya'da sıradışı ve ters giden durumlar vardır ve insanlar bir an önce tedbirlerini almalıdır.

Çok Yakın Tehlikeler

Ahir Zaman sürecinde Hadislerde ve büyük alimlerin anlattıklarında ifade edilen sıradışı ve çok ağır olaylar meydana gelmektedir. Yaşadığı çağı idrak edemeyenler ve kolay manipüle edilen insanlar kolayca kullanılır, aldatılır ve tükenişe sürüklenir. O yüzden zihniyet bakımından hazır olmak şarttır.

dunyanin-gelecegi-hal.jpg

Altın Çağa Kalacak Yerler

Ahir Zamanda Tarık Yıldızı'nın gelişi ile birlikte Dünya nüfusunun 3-5 milyona düşmesi söz konusu olacaktır. Bundan sonra Büyük Süfyan, Dabbt'ül Arz, Deccal, Mehdi, Hz.İsa (as), Yecüc Mecüc gibi karakterler meydana çıkacak ve Melhame-i Kübra yani 3. Dünya Savaşı da dahil olmak üzere bir sürü yıkıcı olay meydana gelecektir. Hz.İsa'nın (as) sultanlık döneminde sadece 30000 insan geriye kalacaktır. Bu süreçler iç içe ve birbirini kovalar şekilde olacaktır. Altın Çağı yani İkinci Asr-ı Saadet Dönemi'ni görebilecek coğrafi alanlar da çok az olacak ve insanlar bu alanları elde etmek için birbirlerine girecektir. Ahir Zaman Hadislerinde pek çok açık şekilde belirtilmektedir. Tarık Yıldızı'nın gelişiyle başlayacak Büyük Yıkım sürecinde karaların çoğuna deniz suları yürüyecek ve karaların çoğunda devasa afetler olacaktır. Bütün yerleşim yerleri bu süreçte yıkılacak ve insanlar ilkel yaşam tarzına dönmek zorunda kalacaktır. Tabi aklı olup tedbir alanlar.. Aşağıdaki resimlerin altında "altın çağda geriye kalmış yaşanabilir alanlar" yüzde olarak verilmiştir. Diğer alanlar büyük afetlerle yıkılmış ya da sular altında kalmış olacaktır. Zira yeni çağda Jeolojik Yapı, İklim, Manyetik Alan, Bitki Örtüsü, Vahşi Yaşam Faunası tamamen değişmiş olacaktır. Bu çağda gerçek rehberler ve liderler başarılı olabileceklerdir.

BAT Çalışmaları ile Yeni Projeler ve Çalışmalar

BAT tarafından hazırlanan çalışmalar ile özel olarak hazırlanan projeler ve çalışmalar.

Tarık Yıldızı'nın Gelişine Bağlı  Yıkıcı ve Bozucu Anomaliler

Tarık Yıldızı'nın Dünya'ya yaklaşması ile birlikte yıkıcı ve bozucu anomaliler artıyor. Pek çok durum meydana geliyor ancak en önemlilerini buraya aldık. Dünyanın her yerinde meydana gelen afetlerin ve felaketlerin, ani değişimlerin, gökyüzü ve yer anomalilerinin nedeni aslında Tarık Yıldızı'dır. Tarık Yıldızı Mehdi'nin çıkış alametlerinden birisidir. Kur'an'da Tarık, Necm ve Duhan surelerinde

ancient-civilizations-kadim-uygarliklar-graham-hancock.jpg

GRAHAM HANCOCK - KADİM KIYAMET / ANCIENT APOCALYPSE
BELGESELİ MUTLAKA İZLEYİN VE WEBSİTESİNİ ZİYARET EDİN
 

Büyük Türkiye Şehirleri
Afet Güvenlik Çalışmaları

Büyük Türkiye Şehirleri İçin
Oba / Kamp Yapıları

Büyük Türkiye Şehirlerinden
Kaçış Planları

World Cities
Disaster Security Studies